XXX NIEDZIELA Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. Podejmujemy wezwanie Chrystusa do szczególnej modlitwy o powołania. „ Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało; proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo ”(Łk 10,2). Odpowiedzią na to zaproszenie jest modlitwa wstawiennicza i post w intencji powołań kapłańskich i zakonnych pt. „ Adoracja i post o powołania ”. Adoracja Najświętszego Sakramentu, połączona z postem, w intencji:„ O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z rodzin naszej Archidiecezji ”, rozpocznie się w naszej parafii 28 października / poniedziałek / o godz.17:30. Zapraszamy wszystkich Parafian do licznego udziału w ważnej dla naszej diecezji modlitwie.

2. 1 listopada / piątek / Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu, łączymy się z wielką rzeszą Wszystkich Świętych. Oddajmy im cześć i prosimy o modlitewne wstawiennictwo. Msze Św. tego dnia o godz. 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 16:30 i 18:30, w Lipniku o godz. 10. W uroczystość Wszystkich Świętych na NOWYM CMENTARZU Msza Św. o godz. 11. STARYM CMENTARZU /ul. Kościuszki/ PROCESJA ŻAŁOBNA od Bramy Głównej o GODZ. 12:30, zostaną odmówione modlitwy, a następnie odprawiona MSZA ŚWIĘTA przy krzyżu za wszystkich zmarłych.

3. 2 LISTOPADA / sobota / WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH. Msze Św. o godz. 7, 9:30, 11, 12:30, 16:30, 18:30, w Lipniku o godz. 15. Prosimy o udział we Mszy Św. i wspólnej modlitwie za zmarłych.

4. ODPUSTY. Od 1 - 8 listopada można zyskać odpust zupełny, jeżeli nawiedzi się cmentarz lub kościół. Należy odmówić na intencję Ojca Św. OJCZE NASZ i WIERZE w BOGA, trzeba być w stanie łaski po spowiedzi i Komunii świętej.Odpust może być ofiarowany za dusze w czyśćcu cierpiące.

5. WYPOMINKI. RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH. Odprawiać się będzie przez cały miesiąc o godz. 17:30. NOWENNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO i MSZA ŚW. wieczorna w każdy piątek listopada za zmarłych poleconych w wypominkach.

6. W nadchodzącym tygodniu przypada pierwsza:

NIEDZIELA - Dokonamy Adoracji NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

Zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy Św. o godz. 8.

Stargard,27 października 2019 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski