Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Miłosierny Panie Jezu proszę w intencji Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o Miłosierdzie Boże we wszystkich intencjach,które nosze w swoim sercu, dziękuje za wszystkie otrzymane łaski.Sylwia Wójtowicz. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę rozjaśnij mój umysł, pomóż mi w nauce, bym zdał wszystkie egzaminy z DOBRYMI wynikami. Pomóż mi, bym napisał i obronił z DOBRYM wynikiem pracę licencjacką. Bartek. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny,proszę o opiekę i Boże błogosławieństwo dla mojego syna i jego narzeczonej podczas lotu samolotem i w trakcie podróży w miesiącu maju i czerwcu tr. Proszę o szczęśliwy powrót do domu.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar zdrowia Bożego błogosławieństwa oraz opiekę Św. Andrzeja dla Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi w dniu imienin. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar zdrowia Bożego błogosławieństwa oraz opiekę Św. Patrona dla Zofii Wiącek w dniu imienin. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o rozwiązanie moich problemów zawodowych i finansowych, o miłosierdzie Boże we wszystkich moich intencjach.Łukasz. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar zdrowia Bożego błogosławieństwa dla Stanisławy w dniu imienin. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o łaskę zdrowia dla babci Stanisławy. Jarek z rodziną. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o Miłosierdzie Boże,o Ducha Świętego,o cud we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o nieustające wstawiennictwo Matki Bożej we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny dziękujemy Ci za naszą kochana mamę Genowefę, dziękujemy za dobroć serca za wychowanie nas dzieci Ania, Basia, Marysia, Adam, Janek. Jezu, ufam Tobie!
Cudowny Jezu Miłosierny błagam spraw by syn Piotr poznał odpowiednią dobrą dziewczynę. Założył rodzinę. Jezu, ufam Tobie!
Przez Serce Maryi i Św. Józefa za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II proszę o dobra prace, Miłosierny Panie ulituj się nade mną i daj łaskę zmiany kontraktu na uniwersytecie.Wiesia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar zdrowia Bożego błogosławieństwa oraz opiekę NMP dla Bartosza w dniu imienin. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę dla Elżbiety i jej rodziny moc Ducha Świętego i nieustające wstawiennictwo Matki Bożej we wszystkich ich intencjach.Dziękuję za wszystkie otrzymane dla Nich łaski.Sylwia. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu błagam o Twoje Miłosierdzie dla Marcina, proszę pomóż wyjść z dramatycznej sytuacji życiowej. W Twoje najukochańsze ręce oddaje wszystko to co po ludzku wydaje się nie do zniesienia. Jezu, ufam Tobie!
Boże Miłosierny proszę o światło Ducha Świętego dla mojego syna Jakuba podczas pisania egzaminów ósmoklasisty, o pozytywny ich wynik i aby dostał się do wymarzonej szkoły. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o pomoc w beznadziejnych sprawach. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o przyjęcie do Królestwa Bożego Leszka Skwierczyńskiego,Danutę Góral i Sebastiana Górala.Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała i naszą rodzinę. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty aby odrodziła się w nas na nowo, by moc Sakramentu Małżeństwa przezwyciężyła wszelkie trudności, przeszkody i problemy. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moja żona wróciła do mnie. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Uzdrów mnie proszę z nadciśnienia i otyłości. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, pomóż mi znosić upokorzenia i poniżanie ze strony innych oraz proszę o lepszą przyszłość,wykształcenie i pracę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc w znalezieniu dobrej, kochanej i wyrozumiałej przyjaciółki. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o pomoc podczas rozmowy z bliską osobą. Proszę o pomyślność w rozmowie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny dziękuję za pomyślne zdanie egzaminu. Proszę o dobrego męża.Jezu, ufam Tobie!
Boże Miłosierny,proszę o dar życia wiecznego dla śp.Wandy w 6-stą rocznicę śmierci.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Grażynę w dniu imienin prosząc o dar zdrowia dla niej. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny dziękuję za opiekę podczas podróży i szczęśliwy powrót do domu z moim mężem.Jezu,ufam Tobie!
12345678910...