Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Kochany Jezu ludzie już wiele wycierpieli przez Pandemie, wiele osób już umarło. Jest coraz gorzej. Proszę spraw aby ludzie się już nie zarażali i dzienna liczba zakażeń była z dnia na dzień coraz mniejsza, by wszystko wróciło szybko do normy. A ludzie z grypą umieli się samodzielne wyleczyć lub antybiotykami. Wierze w Twoją moc. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny dziękuję za otrzymane łaski i proszę o Boże Miłosierdzie dla Heleny i rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci zmarłych moich dziadków Genowefę Wincentego z rodziny Marcinkowskich. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Stanisława Borowskiego i jego rodziców Marię i Franciszka z rodziny Borowskich. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci zmarłych moich rodziców Kamile i Jana Belina oraz za mojego brata Janka i za wszystkich zmarłych z rodziny Belina i Marcinkowskich. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Czesław. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o łaski dla zmarłych z rodziny brata i taty. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o nawrócenie męża i dzieci. Małgorzata. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie dla Magdaleny Wilczyńskiej. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny dziękuję za otrzymane łaski i proszę o Boże Miłosierdzie dla Zbigniewa i osób bliskich. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o uzdrowienie złamanej nogi, ustanie bólu, oraz szybki powrót do zdrowia. Artur. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o zdrowie,opiekę Bożą dla mnie,mamy,braci i rodziny.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o odwagę dla Wacława o uwolnienie się od ludzi, którzy mają zły wpływ na niego.Jezu, ufam Tobie!
JEZU MIŁOSIERNY PROSZĘ O ZDROWIE, PRAWIDŁOWY ROZWÓJ POCZĘTEGO DZIECKA, PRAWIDŁOWY PRZEBIEG CIĄŻY, ABY PONOWNE WYNIKI BADAŃ GENETYCZNYCH NIE WYKAZAŁY ŻADNYCH WAD I CHORÓB, SZCZĘŚLIWE ROZWIĄZANIE, ZDROWIE, WIARĘ, MIŁOŚĆ, RADOŚĆ I SPOKÓJ DLA RODZICÓW. ALEKSANDRA PROSI ZA SIOSTRZENICE I JEJ DZIECKO. JEZU, UFAM TOBIE!
Panie Jezu Miłosierny błagam o cud wybudzenia ze śpiączki i uzdrowienia mojego męża Ryszarda. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę za Grzegorza o potrzebne łaski, dary Ducha Św. Łaskę ułożenia życia, rozwiązania spraw, dobrą żonę, założenie rodziny.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny,dziękuję za wszystkie łaski jakimi obdarzasz Damiana i Karolinę.Boże,proszę dla nich o dar potomstwa.Miej ich w swojej opiece.Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu proszę Cię o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w nowej pracy dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów mnie proszę z nadciśnienia i otyłości. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy.Jezu, ufam Tobie!
Miłosierny Panie Jezu proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny,dziękuję bardzo za szczęśliwy poród i narodziny wnuczki.Bardzo proszę o pozytywne wyniki wszystkich badań.Proszę,żeby była zdrowa i szczęśliwa.Opiekuj się wnuczką i jej rodzicami.Zgodnie z Twoja Wolą.Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o zdrowie,opiekę Bożą dla mnie,mamy,braci i rodziny.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę za moją córkę Ewelinę Jaskulską w dniu urodzin. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci zmarłych moich dziadków Genowefę i Wincentego oraz ciocie Krystynę z rodziny Marcinkowskich.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci zmarłych moich rodziców Kamile i Jana, brata Janka z rodziny BELINA.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o Dar nieba dla mojej kochanej śp. mamusi Władysławy w 3 rocznicę śmierci. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny,dziękuję za wszystkie łaski,którymi obdarzasz moją rodzinę. Proszę Cię o błogosławieństwo Boże dla moich dzieci, aby moja synowa szczęśliwie i bezpiecznie donosiła,urodziła i wychowała zdrowe dziecko.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o Miłosierdzie Boże dla mnie,we wszystkich intencjach,które nosze w swoim sercu i w całym moim życiu.Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu,proszę o zdrowie,opiekę Bożą dla mnie,mamy,braci i rodziny.Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o Miłosierdzie Boże,w trudnych dla mnie sprawach.Jezu, ufam Tobie!
12345678910...