Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny proszę o szczęśliwą podróż oraz powrót do domu dla Haliny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie śp. Czesława w dniu imienin. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie Przemysława w 35 rocz. urodzin prosząc o potrzebne dary Ducha Św. na dalsze lata oraz opiekę Św. patrona. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny oraz Matko Nieustającej Pomocy proszę o to abym nie stracił pracy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o radość życia wiecznego dla śp. Mamy Stanisławy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny ratuj Magdę i Grzegorza, proszę o cudowne uzdrowienie i nawrócenie, ochronę nierozerwalności małżeńskiej, uzdrów Janinę,ks. Józefa z nowotworu, Artura po wypadku, Grzegorza,Rafała,Alinę,Tadeusza duchowo i daj nawrócenie, pomóż Marcinowi w trudnych sprawach i wyborach oraz Magdzie w dokonywaniu właściwych wyborów i w wychowywaniu małego synka. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę postaw na drodze Sylwii bardziej rozsądnego chłopaka. Jezu, ufam Tobie!
Kochany Jezu proszę otocz Sylwię i jej dziecko swoją opieką oraz potrzebnymi darami oraz prowadź Sylwię i strzeż ją. Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie Mikołaja Wiącek w 3 rocz. urodzin prosząc o dar zdrowia Bożego błogosławieństwa oraz opiekę Św. patrona na dalsze lata. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci śp. Ks. Wilhelma Hajduka. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny czuwaj nad Sylwią. Miej w swojej opiece jej dziecko. Proszę dla Sylwii Dar Rozumu i ufności innym. Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o pomoc ,we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu i w całym moim życiu.Sylwia.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam Cię o łaskę uwolnienia Mateusza z więzienia i oto aby nigdy nie powrócił do narkotyków, o łaskę zdrowia dla Agnieszki i jego córeczki,o wytrwanie. Jezu okaż im swoje Miłosierdzie oraz całej mojej rodzinie.Jezu, ufam Tobie!
PANIE JEZU DZIĘKUJE CI ZA WYSŁUCHANI MOJEJ PROŚBY O UZDROWIENIE MOJEJ KOCHANEJ CÓRKI IZABELI PROSZĘ CIEBIE MIEJ JĄ W SWOIM SERCU I STRZEŻ KAŻDEGO DNIA. JEZU, UFAM TOBIE!
Jezu Miłosierny, proszę Cię, miej w opiece mojego męża Romana. Proszę o zdrowie i łaski na każdy dzień jego życia, a w szczególności w ciężkiej, codziennej pracy. Nie opuszczaj go, Panie Jezu!Żona Irena. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę we wszystkich moich bardzo trudnych sprawach o Boże Miłosierdzie i potrzebne Łaski. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o szczęśliwy poród dla Ewy. Jezu, ufam Tobie!
Miłosierny Jezu proszę o dary Ducha Św., pomoc i błogosławieństwo w pracy, aby zaistniałe problemy znalazły pozytywne rozwiązanie. Agnieszka. Jezu, ufam Tobie!
Proszę Panie Jezu za wstawiennictwem Św. Faustyny o szczęśliwą podróż , zdrowie, przebaczenie grzechów i błogosławieństwo w budowie domu.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci mojego zmarłego tragicznie kolegę z placu Artura Tekieli oraz otocz swoją opieką Jego Rodzinę i znajomych w tym trudnym i ciężkim czasie dla nich.Sylwia.Jezu, ufam Tobie
Jezu Miłosierny proszę o pojednanie z Krzysztofem oraz o dobrego męża i łaskę założenia katolickiej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny,proszę uzdrów serce i duszę mojego syna.Proszę wlej w jego serce Dary Ducha Świętego i otocz go opieką.Kochająca matka.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie śp. Ks. Michała Łosa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Ciebie o to aby mój tata ograniczył alkohol i nie słuchał kolegów, którzy sprowadzają go na złą drogę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o pomoc we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu,zwłaszcza w tych najtrudniejszych. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.Sylwia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie,dobre i pozytywne wyniki badań dla Zbyszka Kołodzieja o powrót do zdrowia i do sił oraz pracy i odmianę jego serca,zachowania,postępowania,powrót do kościoła i żeby choroba się nie rozprzestrzeniała. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Ks. Arcybiskupa Metropolitę Andrzeja Dzięge w dniu 42 rocz. święceń kapłańskich prosząc o dar zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opiekę Świętego patrona. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny,dziękuję za opiekę podczas podróży mojego syna i jego narzeczonej,dziekuję za szczęśliwy powrót do domu.Jezu,ufam Tobie!
12345678910...