Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny dziękuję za pomyślne zdanie egzaminu pisemnego i proszę o pomoc na części ustnej. Proszę o dobrego męża i łaskę założenia katolickiej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu, proszę pomóż mi przystąpić do Sakramentu Pokuty oraz w tym, abym nie wracał do grzechów, przez, które najczęściej oddalam się od Ciebie. Jezu, dziękuję za Twoje Miłosierdzie. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o pomoc w intencjach,które noszę w swoim sercu oraz dziękuje za wszystkie otrzymane łaski.Sylwia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar zdrowia Bożego błogosławieństwa oraz opiekę Św. Józefa dla Papieża Seniora Benedykta XVI w dniu imienin. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci śp. Józefa, Józefę Wiącek w dniu imienin prosząc o radość życia wiecznego. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o zdrowie i opiekę dla mojej rodziny, a w szczególności dla męża Romana i syna Bartłomieja. Błogosław im w każdym dniu i bądź przy nich Jezu. Irena. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o Boże Miłosierdzie i potrzebne Łaski w bardzo trudnej sprawie zawodowej.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dobrego męża i pomyślne zdanie egzaminu.Jezu, ufam Tobie!
Boże Miłosierny,proszę o opiekę,błogosławieństwo i udaną podróż podczas wycieczki z mężem oraz proszę o szczęśliwy powrót do domu.Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała i naszą rodzinę. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, proszę by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo. Proszę, by żona wróciła do mnie i umiała mnie na nowo pokochać. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o Boże Miłosierdzie dla rodziny Milczarskich, Saternus, Sikorów, Hoser,Idzik,Młynik,Banaszek,Szkarłat,Szydłowskich,Nowak,Zgutka,Ciechanowicz,Kielak,Kazmierkowskich,Algiert,Litwin,Witko Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zbawienie,uwolnienie,nawrócenie Mikołaja,Tomasza rodzeństwa z rodzinami. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Anne w dniu urodzin prosząc o Boże Miłosierdzie na każdy dzień życia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dobrego męża i pomyślne zdanie egzaminu specjalizacyjnego. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o zdrowie i szczęśliwą operacje dla mnie. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu polecam Ci Anię i Emilkę, błagam o dobrych mężów katolików i szczęśliwe rodziny oraz zdrowie. Proszę o pomoc Ducha Świętego w nauce i podejmowaniu decyzji. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny bardzo Cię przepraszam, że Cię ranie. Przychodzę do Ciebie z wielką prośbą, proszę Ciebie, aby Patryk znalazł dziewczynę, która go pokocha i będzie w końcu szczęśliwy. Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Miłosierny Panie Jezu proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Maryjo by miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o pomoc w sprawie zawodowej. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny dziękuję za wszystkie otrzymane łaski oraz proszę o nieustanne wstawiennictwo we wszystkich moich intencjach. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o uwolnienie i uzdrowienie z mojej choroby. Sylwia. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o rozwiązanie trudnej sytuacji w moim życiu osobistym oraz o pomyślne zdanie egzaminu specjalizacyjnego.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar zdrowia dla babci Zosi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie syna Mirosława w dniu imienin prosząc o dar zdrowia, Boże błogosławieństwo dla niego. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar zdrowia dla Ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o ochronę przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym oraz o pomoc we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o siły dla Marcina i pomyślny przebieg sprawy sadowej, o dary Ducha Św. dla prawników.Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę Cię o uwolnienie z nałogów, o zdrowie, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o rozwiązanie problemów Krzysztofa i moich.Tobie oddaję wszystkie nasze sprawy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny powierzam Tobie poprawę egzaminu, którą piszę w piątek, proszę abym zdała ten egzamin, bo nie mogę już wytrzymać tego strasznego stresu. Proszę o łaskę wyrozumiałości dla prowadzących i światło Ducha Św. dla mnie i osób, które również będą pisały ten egzamin. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...