Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Panie Jezu proszę żeby Piotr znalazł dobrą pracę żeby Piotr otrzymał pomoc finansową żeby Piotr na komisji lekarskiej w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie otrzymał orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie siły Boże Błogosławieństwo wsparcie w tych trudnych chwilach otocz opieką Teresę Józka ich syna z żoną i dziećmi z całego serca prosi Barbara z mężem i dzieci. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu polecam Ci wnuczka Huguśia Jaskulskiego w Dniu jego urodzin. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci moich rodziców Kamile i Jana BELINA. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę żeby Anna nigdy nie była przenoszona na inny wydział żeby Anna pracowała cały czas tu gdzie pracuje żeby nikt nie dokuczał Anie w pracy. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o nawrócenie i powrót do Kościoła moich kuzynek Małgosi, Kasi i Ani. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu, proszę o zdrowie, opiekę Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie, mamy, braci i rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę żeby Piotr w dniu 20 stycznia miał przyznaną rentę na komisji lekarskiej z ZUS. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o radość życia w niebie dla mojej zmarłej babci Wiktorii Szyndlarewicz w rocznicę śmierci. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o zdrowie dla mamy Alicji, żeby była zdrowa, żeby Anna nigdy nie była zwolniona z pracy, żeby Anna pracowała cały czas tu gdzie pracuje. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w Nowym Roku 2021 dla Całej Rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Janusza. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę Cię żeby Piotr miał przyznaną rentę na komisji lekarskiej z ZUS, żeby Piotr znalazł dobrą pracę, żeby pracował. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Krzysztofa proszę dla niego o zdrowie i inne łaski. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o radość życia w niebie dla Zofii, Marii i Grzegorza Piechowicz. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam o zdrowie dla mojego tatusia Jerzego. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dobrą pracę dla Izy i Basi, o dar mądrości, radości, pokoju wew., ufności i rozeznania dla nich i ich bliskich oraz o światło Ducha Św. i ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu miej w opiece naszą Ojczyznę, nie pozwól by zło się szerzyło, miej w opiece dzieci i młodzież i ich rodziców. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o radość życia w niebie dla Zofii, Roberta, Wiktorii i Franciszka. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o radość życia wiecznego dla zmarłych moich dziadków z rodziny Marcinkowskich. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci mnie, w intencji Panu Bogu wiadomej. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci zmarłą Jolantę Sawicką w dniu jej pogrzebu. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu, proszę o zdrowie, opiekę Bożą dla mnie, mamy, braci i rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o Boże błogosławieństwo dla o. Adama w dniu rocznicy przyjęcia sakramentu święceń, dla s. Barbary z okazji imienin, a także o życie wieczne dla śp. Barbary - Mamy koleżanki i dla śp. Barbary - Babci Dominikanina. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o radość życia wiecznego dla zmarłych Wiktorii i Mieczysława Mączki. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o Miłosierdzie dla moich zmarłych dziadków Marii i Wojciecha w rocznicę śmierci. Jezu ufam, Tobie!
Jezu Miłosierny dziękuję za łaski otrzymane i proszę przyjmij w opiekę mojego syna Krzysztofa, który popadł w nałóg złego życia. Zatroskana matka. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla mojego męża Ryszarda w rocznicę urodzin. Wspieraj go w życiu i w pracy. Dziękuję Ci Panie że postawiłeś go na mojej drodze. Proszę też o zdrowie dla naszych córek. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o dobrą pracę. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...