Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Panie Jezu, pomóż mi w wielkich kłopotach, które są moja winą. Uratuj mnie z tego nieszczęścia, pomóż mi wszystko naprawić. Proszę Cie o szczęśliwe zakończenie tej sprawy.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny prozę o zdrowie,opiekę Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie,mamy i rodziny.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie Zbigniewa w 58 rocz. urodzin prosząc dla niego o potrzebne dary oraz o Boże błogosławieństwo na dalsze lata.Jezu, ufam Tobie!
Jezu pomóż mi w pracy żebym dała rade i pokazała się z jak najlepszej strony. Pomóż mi przenieść się do Siedlec za moim partnerem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci zmarłych moich rodziców i brata z rodziny BELINA.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Cię pochyl się nad Kasią i uwolnij ją od wszelkiego lęku. Zabierz z jej duszy tę ciemność i napełnij ją swoim Światłem, Pokojem i Bezpieczeństwem. Proszę Cię, aby Kasia przestała się tak bardzo bać.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie Jerzego w 57 rocz. urodzin prosząc dla niego dar zdrowia Bożego błogosławieństwa oraz opiekę św. Patrona na dalsze lata. Jezu, ufam Tobie!
Jezu, proszę Cię, uwolnij Kasię z niewoli lęku i wszelkiego zła i skutków jego działania. Otul ją swoim Pokojem i Bezpieczeństwem, aby codzienność powróciła do normalności.Jezu, ufam Tobie!
Jezu uporządkuj życie moje i dziecka, zlituj się nad nami.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny czuwaj nad Mariuszem, miej go w swoje opiece oraz prowadź go. Proszę również aby Mariusz nie zapominał o mnie - swojej najlepszej koleżance i aby się do mnie odezwał.Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny,dziękuję za opiekę podczas podróży i mój szczęśliwy powrót do domu razem z mężem.Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu proszę cię o zdrowie dla całej naszej rodziny i nowo narodzonego dziecka. Proszę też o szybkie przeniesienie mnie do pracy do tego miasta w którym jest mój partner i o uwolnienie od choroby na którą cierpię.Jezu, ufam Tobie!
Kochany Jezu dziękuje Ci całym sercem, że na mojej drodze życia pojawił się Przemek dziękuje Ci za jego dobre serce i wyrozumiałość w stosunku do mnie. Proszę Cię odsuń od niego szatana, który nim kieruje i zmusza do grzechu.Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Kochany Jezu uczysz Nas, że należy wybaczać sobie krzywdy i zło. Proszę Cię całym sercem, aby Mariusz się do mnie odezwał.Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu, proszę Cię, uwolnij Kasię z niewoli lęku i wszelkiego zła. Otul ją swoim Pokojem i Bezpieczeństwem, aby codzienność powróciła do normalności.Jezu, ufam Tobie!
Jezu ukochany dziękuję Ci całym sercem za to ze jesteś ze mną każdego dnia. Bardzo Cie Jezu proszę odsuń od Przemka szatana.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę, daj mojej córce i rodzinie siłę nawrócenia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie śp. Kornela Morawieckiego prosząc o radość życia wiecznego dla niego.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Cię miej w swoim Sercu Kasię,aby tam była niewidoczna dla jakiegokolwiek zła, aby czuła się bezpieczna. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar zdrowia dla mojej babci. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny powierzam Ci wszystkich pielgrzymów z naszej parafii udających się na Archidiecezjalną Pielgrzymkę na Jasną Górę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny,dziękuję za opiekę podczas podróży i szczęśliwy powrót do domu Marty i Piotra.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny,proszę o opiekę i błogosławieństwo podczas mojej podróży z mężem w miesiącu wrześniu i październiku. Proszę o szczęśliwy powrót do domu. Zgodnie z Twoją Wolą. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o pomoc w sprawie Panu Bogu widomej. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie zmarłych z rodziny Belina i Marcinkowskich.Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu prosimy z całego serca o szczęśliwy zabieg na oczy wspieraj i bądź zawsze w trudnych chwilach, daj zdrowie i błogosławieństwo dla p. Jurka Góżdż. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny powierzam Tobie śp. Stanisławę Robak w 1 rocznicę śmierci. Jezu, ufam Tobie!
Jezu,proszę Cię, pochyl się nad Kasią i w swoim Miłosierdziu miej ją aby tam stała się niewidoczna dla jakiegokolwiek zła.Proszę Cię,uwolnij Kasię od stanów lękowych i ataków paniki,agorafobii,natręctw i kłopotów ze snem.Jezu, ufam Tobie!
Miłosierny Panie Jezu proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do sakramentalnego męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o pomoc w nawróceniu. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...