Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Panie Jezu proszę Ciebie o opiekę nad moją rodziną i mną chroń nas od złych ludzi i wrogów. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Przemysława w 35 rocz. urodzin prosząc dla niego dar zdrowia oraz Bożego błogosławieństwa. Jezu, ufam Tobie!
Panie Boże,dziękuję za opiekę w trakcie urlopu,dziękuję za udany wyjazd i szczęśliwy powrót do domu.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę aby syn przejrzał na oczy i zakończył związek z tą dziewczyną,która sprowadza go na złą drogę. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę abyś połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Ks. Tomasza Gruszto prosząc dla niego dar zdrowia Bożego błogosławieństwa oraz opiekę Św. Patrona. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Ks.Pawła Grędziaka prosząc dla niego dar zdrowia Bożego błogosławieństwa oraz opiekę Św. Patrona. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Ks.Seniora Prałata kan. Henryka Ozgę w 60 rocz. święceń kapłańskich prosząc dla Niego dar zdrowia Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Kapłanów na dalsze lata posługiwania w winnicy Pana. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar nieba dla mojego Śp. brata. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o uwolnienie od wszelkiego nieszczęścia abym mogła zaznać szczęścia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o ochronę przed złem widzialnym i niewidzialnym. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę w intencjach mojej Rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dobrą pracę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o uwolnienie,uzdrowienie z choroby,o dar zdrowia. Jezu, ufam Tobie!
Miłosierny Panie Jezu proszę Cię w intencji mojej zmarłej śp. Mamy Stanisławy, abyś przyjął Ją do swojego Królestwa w niebie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne i psychiczne, bym mógł normalnie żyć. Proszę bym był w stanie spłacać kredyty, aby w pracy dobrze się układało i w życiu. Uzdrów mnie proszę z nadciśnienia i otyłości.Jezu, ufam Tobie!
Boże Miłosierny, proszę Cię o opiekę Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie i mojego męża w trakcie urlopu na przełomie czerwca i lipca. Proszę o szczęśliwą podróż, udany wyjazd i szczęśliwy powrót do domu. Jezu,ufam Tobie!
Panie Boże, proszę Cię w dniu imienin mojego syna Piotra o zdrowie,stałą pracę po skończeniu kursu i podjęcie decyzji w sprawie ślubu. Proszę o opiekę Bożą, błogosławieństwo i łaski potrzebne dla Piotra. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o modlitwę błagalno-dziękczynną, o Miłosierdzie Boże we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu.Sylwia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę w intencji Krzysztofa. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę abyś połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o pomoc i wsparcie we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu.Sylwia. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny proszę Cię w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o kochającą się rodzinę, o miłość. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny spraw by syn poznał dziewczynę. Zabierz smutne, samotne dni od niego. Jezu, ufam Tobie!
Matko Boga wypraszaj dla naszej rodziny zdrowie, przebaczenie grzechów, szczęśliwą podróż, piękne wakacje oraz błogosławieństwo Pana Boga w każdym dniu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny dziękuje Ci całym sercem, że mogę mieć takiego chłopaka jak Przemek. Dziękuje Ci za jego dobre serce, wyrozumiałość i miłość, którą mnie obdarowuje. Jestem szczęśliwa. Kocham Cie Jezu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Cię, aby moja niepewność się już zakończyła. Proszę Cię, aby Lilianna i Ania przychodziła do parku. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...