Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Panie Jezu proszę o zdrowie, rozsądek, mądrość, racjonalne myślenie i prawidłowy proces myślowy oparty na logicznym rozumowaniu i Opatrzność oraz światło Ducha Św. i równowagę emocjonalną aby stres nie niszczył mi życia i lepszą prace oraz wiarę i miłość, przyjaźń i troskę o bliskich Ewa. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę żeby Piotr miał przyznany umiarkowany stopień niepełnosprawności na komisji lekarskiej w Powiatowym centrum orzekania o niepełnosprawności. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o dobrą żonę. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu, dziękuję, że Jasiu wraca do zdrowia, po ciężkiej operacji. Miej go w swojej opiece. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu, dziękuję za wszystkie łaski jakimi mnie obdarzasz. Proszę, ulecz moje zranione serce i duszę. Wlej w moje serce miłość, radość, wiarę i nadzieję. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę za Lesława o uzdrowienie psychiczne ,duchowe, fizyczne. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę Ojca Przedwiecznego w imię Pana Jezusa Chrystusa o Miłosierdzie nad grzechami, dary Ducha Świętego, ochronę przed złem, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo w całym roku 2023 dla rodzin: Ani, Mikołaja, Nataszy, Eweliny, Wioli, Beaty, Agnieszki, Joanny, Janusza, Zenona, Ireny, Teresy, Anny i Sławomira. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci zmarłego mojego Brata Adama; proszę o zdrowie dla mnie, o dobrą pracę, żeby Emil był moim mężem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę jeśli taka jest wola Twoja niech Agnieszka będzie moją żoną. Prosi Mirek. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o dobrą żonę dla mnie i błogosławieństwo dla synów Czarka i Huberta. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu, proszę o łaskę zdrowia dla Jasia, który miał wczoraj przeszczepione nerki. Proszę żeby szybko wracał do zdrowia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o radość życia wiecznego dla Genowefy Misiurka. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę żeby Piotr nie został powołany do rezerwy wojskowej ze względu na chorobę żeby miał przyznany umiarkowany stopień niepełnosprawności na komisji lekarskiej w Powiatowym Centrum Orzekania o Niepełnosprawności. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o dobrą żonę. Mirek. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę aby Viola stanęła na nogi. I o nawrócenie mojej rodziny i mnie. Jezu, ufam Tobie!
Miłosierny Jezu błagam wyzwól mnie Izabelę i moją mamę Mirosławę z trudnego, ciężkiego położenia. Proszę uratuj nas z rozpaczliwej sytuacji oraz rozwiąż pomyślnie i szczęśliwie moją bardzo skomplikowaną sprawę. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu, proszę o uwolnienie mnie od wpływu złego ducha i ochrony przed jego atakami. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o dobrą żonę dla mnie i błogosławieństwo dla synów. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o szczęśliwy powrót do zdrowia po operacji oka dla mojego męża Romana i przywróć mu pełną sprawność widzenia Jezu, miej go w swojej opiece w każdym dniu jego życia. Twoja Czcicielka. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu polecam Ci Karolinę i Grzegorza oraz proszę aby się nie kłócili i załatwili wszystkie swoje sprawy. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu dziękuję za otrzymane łaski i proszę o Boże miłosierdzie dla Józefy i jej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu ratuj moje dziecko, tak bardzo Cię proszę o uzdrowienie dla Agnieszki. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o dobrą żonę dla mnie i błogosławieństwo dla synów Czarka i Huberta. Mirek. Jezu, ufam Tobie!
Jezu proszę o łaskę dobrej śmierci, skruchę, żal za grzechy, pokorę przed wieczną śmiercią dla Franciszka, Wojciecha i Małgorzaty przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny. By spełniło się Jezu, Twoje pragnienie ratowania dusz. Dziękuję Ci, że przez Miłosierdzie Twoje i pomoc Maryi ocaliłeś tak Stefanię. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o zdrowie dla mojego męża Grzegorza i opiekę w trakcie operacji. Dziękuje za opiekę i wszystkie łaski Miłosierny Boże. Powierzam Ci życie i zdrowie mojego kochanego męża. Żona Ewa. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o zdrowie dla Agnieszki. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu błagam o wyzwolenie mojej mamy Mirosławy i mnie Izabeli z trudnego, ciężkiego położenia. Proszę uratuj nas z rozpaczliwej sytuacji oraz rozwiąż pomyślnie i szczęśliwie moją bardzo skomplikowaną sprawę. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu, pomóż Marcie, mojemu bratu, Asi i Zbigniewowi, Mi i Hardiemu, moim znajomym, rodzinie, by w firmach których pracujemy działo się dobrze i wg Twojej woli o Panie. O Dary Ducha Świętego dla każdego z Nas. Za Kościół, Księży, Siostry i Braci Zakonnych. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o zdrowie i łaski dla mojego taty Romana, proszę o Twoje cudowne uleczenie jego oczu, proszę o opiekę i łaski dojścia do zdrowia dla niego. Dziękuję za przebieg operacji i proszę o pomyślność w dalszym leczeniu i uleczeniu Błagam, Jezu, pomóż mojemu tacie, proszę Cię uzdrów Go Wierzę, że u Ciebie i z Tobą jest to możliwe. Czciciel. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę żeby osoba która prowokuje Piotra odpowiedziała za te krzywdy wyrządzone Piotrowi. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...