Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny proszę o pomoc,w trudnych dla mnie sprawach.Sylwia Wójtowicz. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Kochany i Miłosierny bardzo proszę Ciebie o pomoc w Tobie wiadomej sprawie oraz proszę by to Kasi i Mariuszowi udało się mieć dziecko. Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o szczęśliwy przebieg zabiegu zaćmy oka. Jezu, ufam Tobie!
Boże Miłosierny,polecam Tobie śp.Romualda.Proszę o łaski Nieba.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o uwolnienie,uzdrowienie mnie z mojej choroby. Bardzo też proszę o uwolnienie od wszelkich przekleństw.Proszę o skuteczną ochronę przed ludźmi,którzy złorzeczą i skuteczną ochronę przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.Sylwia Wójtowicz.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o szybki powrót do zdrowia dla Gracjana. Jezu, ufam Tobie!
Boże Miłosierny,proszę dla Marty o dobre wyniki wszystkich badań.Jezu,ufam Tobie!
Boże Miłosierny dziękuję za opiekę i łaski otrzymane w rodzinie, proszę siłę i zdrowie na kolejne lata życia. Jezu, ufam Tobie!
Boże Miłosierny,bardzo dziękuję za opiekę,Błogosławieństwo i wszelkie łaski jakimi obdarzasz mnie i moją rodzinę.Polecam Tobie mojego syna i jego ciężarną żonę.Miej ich w swojej Opiece.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie zmarłych z rodziny Belina i Marcinkowskich. Jezu, ufam Tobie!
Boże Miłosierny,proszę o opiekę i błogosławieństwo podczas podróży do Azji i w trakcie przebywania na jej terenie mojego syna Piotra z żoną.Proszę o szczęśliwy powrót do domu.Jezu,ufam Tobie!
Boże Miłosierny,dziękuję za wszystkie pozytywne wyniki moich badań.Jezu,ufam Tobie!
JEZU MIŁOSIERNY PROSZĘ O ZACHOWANIE POKOJU NA ŚWIECIE.JEZU, UFAM TOBIE!
Panie Jezu proszę o Boże Miłosierdzie, pomoc, światło Ducha Św. i potrzebne Łaski w bardzo trudnej sprawie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny bardzo proszę o uwolnienie, uzdrowienia mnie z mojej choroby.Sylwia Wojtowicz.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny bardzo proszę o dar zdrowia oraz powrót do zdrowia dla Księdza Prałata Mariana Rajchela. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zgodę,rozmowę pojednanie i odmianę zachowania,postępowania charakteru mojego z osobami wiadomymi Bogu. Jezu, ufam Tobie!
Dziękuję Ci Boże Miłosierny za dwadzieścia pięć lat niesienia trudnego daru. Proszę o opiekę dla syna aby się nie zgubił Tobie. Lucyna. Jezu, ufam Tobie!
Miłosierny Panie Jezu zlituj się nad moimi ŚP. rodzicami Kamilą i Janem Belina oraz nad moim ŚP. bratem Janem BELINA.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę w intencji Panu Bogu wiadomej. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny oraz Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o łaskę zdrowia dla moich bliskich w chwilach oddalenia i rozłąki oraz o błogosławieństwo na czas świąt Bożego Narodzenia. Krystyna. Jezu ,ufam Tobie!
Dobry Jezu proszę Cię całym sercem aby zgubiony pierścionek się odnalazł. Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu ukochany zaopiekuj się Zuzią i jej matką Moniką. Bardzo Cię proszę, aby Monika zmieniła podejście do niektórych spraw i nie uważała się za lepszą, bo każdy człowiek jest inny i nie ma lepszych ani gorszych. Gosia.Jezu, ufam Tobie!
JEZU MIŁOSIERNY PROSZĘ O UZDROWIENIE MOJEGO MAŁŻEŃSTWA I CAŁEJ MOJEJ RODZINY.JEZU,UFAM TOBIE!
Jezu Miłosierny polecam Tobie śp. Leszka Wasielewskiego.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o uwolnienie i uzdrowienie mojego męża. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie Nikole w 5 rocz. urodzin prosząc dla Niej dar zdrowia Bożego błogosławieństwa oraz dużo radości i szczęścia na następne lata. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Cię uwolnij Kasię z niewoli lęku; ulecz jej wszelkie rany i uzdrów jej duszę i ciało. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny popatrz na małą Alicję i Hanię, które zmagają się z ciężkimi chorobami. Proszę Cię o uzdrowienie dla nich i o potrzebne Łaski dla ich rodziców i bliskich. Otul swoim Miłosierdziem Lucynkę, która bardzo cierpi z powodu swojej choroby i Jagodę, która przeżywa trudna sytuację rodzinną i brak jej nadziei. Pomóż Jezu. Przyjdź ze swoją Łaską jak najszybciej. Dziękuję Ci bardzo.Jezu, ufam Tobie!
12345678910...