Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu,proszę Cię, pochyl się nad Kasią i w swoim Miłosierdziu miej ją aby tam stała się niewidoczna dla jakiegokolwiek zła.Proszę Cię,uwolnij Kasię od stanów lękowych i ataków paniki,agorafobii,natręctw i kłopotów ze snem.Jezu, ufam Tobie!
Miłosierny Panie Jezu proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do sakramentalnego męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o pomoc w nawróceniu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny,proszę o opiekę i Boże błogosławieństwo dla Marty i Piotra w trakcie podróży poślubnej i proszę o szczęśliwy powrót do domu.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny,proszę o opiekę,Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Św. dla Marty i Piotra na nowej drodze życia. Niech miłość,która ich połączyła rozkwita.Spraw,aby stworzyli pełną rodzinę.Jezu,ufam Tobie!
Boże Miłosierny,z okazji 40 rocznicy ślubu,dziękuję za wspólnie przeżyte lata z moim mężem Adamem i proszę o opiekę,miłość,błogosławieństwo oraz dobre zdrowie na dalszą,wspólną drogę życia.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie i potrzebne łaski. Jezu, ufam Tobie!
Jezu proszę o Boże Miłosierdzie i potrzebne łaski w moich bardzo trudnych sprawach. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o pojednanie w rodzinie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny powierzam Tobie śp. Ks. Piotra Gronostaja w trzecią rocznicę śmierci.Jezu, ufam Tobie!
Panie Boże,proszę o pozytywne wyniki wszystkich badań robionych w tym roku.Jezu,ufam Tobie!
Boże Miłosierny,dziękuję za opiekę w trakcie podróży i dziękuje za szczęśliwy powrót do domu.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę z całego serca o Dar zdrowia Boże błogosławieństwo otocz opieką ulżyj w cierpieniu Pawełkowi po wypadku i otocz opieką jego rodziców i najbliższych. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o to abyś otoczył swoją opieką i Darami Ducha Św. Bogdana. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny proszę Cię o uzdrowienie i odrodzenie małżeństwa Agnieszki i Michała. Doprowadź nas proszę do siebie, ulecz nasze serca. Proszę abyśmy odbudowali w sobie miłość, która nas kiedyś połączyła i byśmy wrócili do siebie i byli razem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i brata Pawła a także dziadka . Jezu, ufam Tobie!
Kochany Jezu dziękuje Ci, że jesteś przy mnie i mnie wspierasz. Proszę czuwaj nad Przemkiem, aby nie popełnił żadnego głupstwa i mnie nie zdradzał. Bardzo się o niego boje. Jezu proszę Cię o opiekę nad Przemkiem, gdyż z wiadomych powodów nie mogę być blisko niego, a bardzo mi na nim zależy. Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Cię w sprawie Tobie znanej. Jezu, ufam Tobie!
Miłosierny Panie dziękuje za otrzymane łaski, proszę o serce czyste i pokorne oraz o Dary i Owoce Ducha Świętego. Wiesława. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny pomóż mi wyjść z długów. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny proszę Cię uwolnij Kasię od wszelkiego zła i skutków jego działania,od stanów lękowych i ataków paniki,agorafobii,natręctw i kłopotów ze snem;ulecz jej wewnętrzne rany,uzdrów jej duszę i ciało i napełnij Kasię swoim Pokojem i Bezpieczeństwem. Bardzo Ci dziękuję za wszystko. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny proszę Cię miej w swoje opiece mojego tatę Bolesława, aby żadne zło nie miało do niego dostępu; napełnij mojego tatę swoim Pokojem i Bezpieczeństwem, uzdrów duszę i ciało mojego taty. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie śp. Jerzego Domke prosząc o radość życia wiecznego dla niego. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny miej w swojej opiece Jerzego oraz go prowadź drogą prawdy i miłości. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny bardzo Cię proszę czuwaj nad Przemkiem, aby trzymał się zdała od narkotyków i aby nie wpakował się w kłopoty i nie poszedł przez nie do więzienia. Proszę odsuń od niego złe myśli, aby mimo rozłąki był mi wierny. Proszę również by osoba u której pracuje nie znęcała się nad nim i dała mu w końcu urlop i pozwoliła wrócić do rodzinnego miasta i do mnie. Jezu czuwaj nad Przemkiem, bardzo go kocham i się martwię o niego. Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o pojednanie z Krzysztofem oraz o dobrego męża i łaskę założenia katolickiej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny,proszę Cię dotknij swoją miłosierną dłonią mojego brata Wojciecha,który przeżywa trudności.Napełnij go swoim Pokojem i błogosław mu szczególnie teraz. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę Cię o światło Ducha Świętego i rozeznanie co dalej robić po utracie pracy. Czuwaj nade mną i prowadź. Pomóż mi się uwolnić z moich nałogów. Wskaż drogę życia. Pomóż w znalezieniu pracy lub otwarciu własnej działalności. Przemień moje życie, wlej radość i spokój. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny,proszę o opiekę i błogosławieństwo na czas mojej podróży z mężem po Niemczech i Francji w miesiącu sierpniu.Proszę o szczęśliwy powrót do domu.Dziękuję za wszystkie łaski jakimi nas obdarzasz.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o radość życia wiecznego dla śp.Tomasza.Jezu,ufam Tobie!
12345678910...