Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny uwolnij rodzinę Sławka i Iwony z dziećmi z przekleństw i uzdrów nas. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny pokonaj zło, które niszczy rodzinę syna Dariusza prosi mama. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny bardzo Ciebie, proszę abyś mnie strzegł przed szatanem, który mię kusi, abym źle nie myślał i robił, proszę Ciebie Panie Jezu abyś mię miał zawsze w swoich ramionach i dopomóż mni abym wytrwał w postanowieniu wielkopostnym. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o zdrowie dla Sylwii. Bogdan. Jezu, ufam Tobie!
Maryjo Ciebie i Świętego Józefa,tak bardzo błagam o pomoc w intencji Kasi mojej córki.Proszę Cię Święta Rodzino,wstaw się przed Twoim Synem,by pochylił się nad Kasią i w swoim Miłosierdziu uwolnił ją od wszelkiego zła,stanów lękowych,agorafobii,natręctw i bezsenności, by Kasia mogła odzyskać zdrowie i motywację do zmiany życia. Proszę, by Pan Jezus napełnił Kasię swoim Pokojem i Radością Ducha Świętego.Jezu,proszę Cię za przyczyną Twojej Matki i Świętego Józefa o Dar Spowiedzi Świętej dla Kasi, o Dar spokojnego życia dla Kasi,by miała koleżanki,kolegów,znajomych.Święta Rodzino pomóż nam.Święta Siostro Faustyno, Święty Janie Pawle II wstaw się za Kasią. Bardzo proszę też o pomoc w naszych trudnościach finansowych.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Ciebie w sprawie Tobie znanej. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny przyjmij do Swego Królestwa zmarłego Tadeusza. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny dopomóż synowi, aby poznał odpowiednią dziewczynę. Założył rodzinę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam o nawrócenie mojego męża Krzysztofa, ocalenie naszego małżeństwa i rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o poukładanie ważnych dla mnie spraw, rozwiązanie problemów. Jezu, ufam Tobie!
Maryjo Ciebie i Świętego Józefa,tak bardzo błagam o pomoc w intencji Kasi mojej córki.Proszę Cię Święta Rodzino,wstaw się przed Twoim Synem,by pochylił się nad Kasią i w swoim Miłosierdziu uwolnił ją od wszelkiego zła,stanów lękowych,agorafobii,natręctw i bezsenności, by Kasia mogła odzyskać zdrowy sposób myślenia i motywację do zmiany życia . Proszę , by Pan Jezus napełnił Kasię swoim Pokojem i Radością.Jezu,proszę Cię za przyczyną Twojej Matki i Świętego Józefa o Dar Spowiedzi Świętej i Eucharystii dla Kasi,o Dar normalnego życia dla niej,dalej,by miała koleżanki,kolegów,znajomych.Święta Rodzino pomóż nam. Święta Siostro Faustyno,wstaw się za Kasią. Bardzo proszę też o pomoc w naszych trudnościach finansowych. Jezu, ufam Tobie!
Kochany Panie Jezu. Dziękuje, ze jesteś przy mnie każdego dnia. Proszę czuwaj nad Darkiem, aby lekarzom udało się go odratować i szybko wyszedł ze szpitala. Proszę Cię Jezu ześlij na Darka Dar Mądrości i Rozumu, aby nie popisywał się przed kolegami. Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu okaż Miłosierdzie i pozwól mi odmienić moje samotne życie i wyjść z depresji, która uniemożliwia mi normalne życie, generuje straszne myśli i sprawia, że nie ma dnia żebym nie płakała. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o Miłosierdzie Boże dla Robert i jego rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Ciebie aby wszystko było dobrze w wiadomej Tobie sprawie. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji i chemioterapii, mogła cieszyć się jeszcze życiem i zdrowiem. Jezu, ufam Tobie!
Miłosierny Jezu, proszę o odmianę mego samotnego życia i zechciej postawić na mojej drodze "tego" mężczyznę, o którego się tak długo modlę. Tak bardzo chciałabym mieć rodzinę. Beata. Jezu, ufam Tobie!
Boże pełen Miłosierdzia błagam o łaskę zgody, szacunku miedzy Jarkiem i Moniką. Przemień serca nasze, uwolnij ze zniewoleń,nawróć nas. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci ŚP. MIECZYSŁAWA OSTROWSKIEGO. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę w intencji taty Zbigniewa - alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty, aby nie musiał mieć amputacji. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny daj siłę w chorobie Stanisławie Robak odmień ludzi, którzy ja oszukali, aby dopomogli jej w ciężkiej sytuacji. Jezu, ufam Tobie!
Miłosierny Panie Jezu proszę Cię o łaskę zdrowia, szczęśliwe zdanie egzaminów i o łaskę założenia szczęśliwej rodziny dla córki Joanny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam o łaskę zdrowia i siły w walce z chorobą nowotworową dla mamy Marianny i teściowej Iwony a także łaskę zdrowia i pozytywne wyniki histopatologiczne dla taty Zbigniewa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o ułożenie spraw rozwodowych Zbyszka Kołodzieja i o odmianę serca,zachowania,postępowania, charakteru i wyjście z nałogów, nawrócenie Zbyszka i Ryśka Kołodziej. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zrozumienie i wybaczenie złych uczynków, a także o zdrowie dla całej rodziny i potrzebne łaski. Jezu, ufam Tobie!
Kochany Jezu proszę Cie aby Przemek bym razem zemną szczęśliwy i w oczach moich rodziców zapunktował. Jezu proszę,aby moi rodzice zgodzili się, abym z nim była.Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Proszę Cię Panie Jezu w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy aby, mogła cieszyć się życiem. Aby wróciła do sił, nie miała zaników pamięci. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Cię o miłość oraz o radość która wypełni mój dom. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Ty wiesz czego pragnie moje serce. Proszę Cię o nową pracę oraz spełnienie moich pragnień. Jezu, ufam Tobie!
1234567