Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny proszę o nawrócenie i uzdrowienie rodziców oraz napisanie zaległej pracy dyplomowej. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o poukładanie spraw w pracy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny pokornie proszę o uwolnienie z bólów i gorączki ,o prowadzenie w leczeniu, rzetelnych lekarzy. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o szczęśliwy przebieg zabiegu, zdrowie, błogosławieństwo i potrzebne łaski Ducha Świętego dla całej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych oraz o zdrowie i dobre wyniki badań dla Anety. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Ks. Emila Piotrowicza w dniu imienin prosząc dla niego dar zdrowia Bożego błogosławieństwa oraz opiekę NMP. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Ks. Marcina Kóżkę w dniu imienin proszę o dar zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opiekę Świętego patrona. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie Aniele Petryka w dnu urodzin proszę o dar zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opiekę Najświętszej Maryi Panny na dalsze lata dla Anieli. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o radość życia wiecznego dla Ks. Jerzego Łaszewskiego. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Zbigniewa w dniu urodzin prosząc dla niego dar zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Cię o uzdrowienie moich rodziców Jana i Danutę z choroby nowotworowej, proszę Cię Jezu żeby tata jak najszybciej doszedł do siebie, żeby bóle ustąpiły, ciśnienie i waga wzrosły. Jezu ufam, Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o dar zdrowia abym mógł podjąć pracę. Bogdan. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o uzdrowienie rodziców oraz proszę żeby Tata jak najszybciej doszedł do siebie po szpitalu. Proszę o rozwiązanie trudnej sytuacji w pracy Stanisława. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam zmarłych z rodziny Ząbek, Kronberg wszystkich zmarłych za granicą, dusze w czyśćcu cierpiące. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o uzdrowienie mojej siostry Danuty z choroby nowotworowej, oraz o łaski i błogosławieństwo Boże dla mojego syna Dawida i dla mnie. Bożena. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę w intencji mojego taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę abyś połączył na nowo, uzdrowił i odrodził małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał dla nas łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Jezu, ufam Tobie!
Proszę Cię Panie Jezu Miłosierny w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów z nadciśnienia i otyłości. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o Miłosierdzie Boże w Bogu wiadomej dla mnie,bardzo ważnej intencji.Sylwia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, Matko Najświętsza polecam Wam wszystkich kandydatów do bierzmowania z naszej parafii oraz proszę o dobre przygotowanie.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar zdrowia dla mojego brata. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny chroń mnie przed zasadzkami jakie szykuje na mnie Monika, przed złem. Błagam o cud. Twoja córka. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, napraw moje życie. W Tobie moja nadzieja.Edyta. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny podaruj Zuzi Dary Ducha Św. niech dzięki tym darom zacznie samodzielnie pracować nad zadaniami domowymi. Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny wybacz mi moje złe zachowanie w stosunku do Moniki i czuwaj nade mną, abym nie miała żadnych nieprzyjemności. Chcę się poprawić. Proszę pomóż mi. Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci mojego tatę w dniu 56 rocznicy urodzin prosząc dla niego dar zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opiekę Św. Patrona.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o uzdrowienie rodziców Danutę i Jana z choroby nowotworowej, proszę o szczęśliwą podróż dla Pawła. Jezu, ufam Tobie
Dobry Jezu miej proszę w opiece naszych synów Jana i Jakuba błogosław im w każdym dniu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci śp. Mamę Stanisławę, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...