Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny proszę, by Wacław zaczął myśleć nad tym co robi i zawsze podejmował dobre decyzje oraz o odwagę i siłę w uwolnieniu się od ludzi, którzy go wykorzystują lub szantażują. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości. Jezu, ufam Tobie!
Jezu za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny proszę o błogosławieństwo w życiu, zdrowie,ochronę od zła,przebaczenie grzechów i dary Ducha Świętego dla Nataszy,Martyny,Michała,Amelii,Ireny i Jana.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny odsuń od Ani zło i nienawiść, która pojawiła się w jej sercu w stosunku do mnie. Proszę dopomóż nam naprawić moje relacje z Anią. Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o szczęśliwą podróż oraz o Twoją opiekę i potrzebne dary dla Jerzego i Grażyny podczas wycieczki. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę abyś połączył na nowo, uzdrowił i odrodził małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę by miłość, która nas połączyła odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia i przebaczenia.Jezu, ufam Tobie!
Ojcze Niebieski polecam Ci Mariusza, który wyjechał do pracy do Holandii, proszę czuwaj każdego dnia nad jego bezpieczeństwem, spraw by na swojej drodze spotykał życzliwe osoby. Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu kochany ty wiesz jak bardzo z mężem pragniemy naszego upragnionego potomstwa dopomóż nam w tych staraniach ufamy Tobie i wiemy że dla Ciebie nie ma rzeczy nie możliwych.Jezu, ufam Tobie!
Kochany Jezu proszę Cię całym sercem spraw, aby Przemek mnie nie okłamywał. Gosia.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Krzysztofa Kozłowskiego oraz proszę o Dary Ducha Św. dla niego oraz polecam Ci jego syna Jędrusia. Jezu, ufam Tobie!
Kochany Jezu dziękuje za Twoje wsparcie i poprowadzenie Moniki twoją drogą. Dziękuje, że moje prośby zostały wsłuchane i odezwała się w niej uczciwość oraz dziękuje za udzielone mi łaski. Gosia. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o powrót do zdrowia, szczęśliwą operacje opiekę i ochronę dla Taty. Jezu, ufam Tobie!
Panie Boże,dziękuję za dobre wyniki wszystkich moich badań i proszę Cię o właściwą i dobrą diagnozę pulmunologa i nefrologa.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę za mojego męża Sławomira, aby wrócił do Boga , do mnie, do domu. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę pomóż mi uwolnić się z grzechu cudzołóstwa, proszę daj mi siłę bym mogła to zwyciężyć, proszę również o pojednanie w rodzinie i zdrowie dla mnie,moich synów i wnucząt. Panie Jezu proszę również o opiekę nad nami.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie dla nas i Boże błogosławieństwo.Jezu, ufam Tobie!
Boże Miłosierny,z okazji 39 rocznicy ślubu dziękuję za wspólnie przeżyte lata z moim mężem Adamem i proszę o opiekę,miłość,błogosławieństwo oraz dobre zdrowie na dalszą drogę życia.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o powrót do zdrowia,opiekę i szczęśliwą operację dla Taty Jerzego oraz dla Mamy Ewy o zdrowie, wiele sił i duża poprawę kondycji fizycznej dla Niej oraz dla mnie Elżbiety o zdrowie, wzmocnienie sił fizycznych oraz aby pewna intencja o którą bardzo proszę zrealizowała się w przyszłości a także o potrzebne łaski. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie dla mamy i trzeźwość brata oraz ochronę córek przed nałogami. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę w intencji córek aby żyły według ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły i studiów i ukończenie z dobrymi wynikami o dobrych mężów,szczęśliwe rodziny i przyjaciół.Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny, dary i owoce Ducha Świętego oraz zdrowie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie dla całej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zdanie matury z dobrym wynikiem i dostanie się na wymarzone studia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o pomoc w nauce szczególnie j.angielskiego, biologii, chemii i matematyki. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zdanie egzaminu praktycznego na prawo jazdy.Jezu, ufam Tobie!
Jezu, dawco i stróżu miłości i pokoju, obdarz Monikę, pokojem, miłością, uczciwością i udziel jej odpuszczenia grzechów, odsuń również szatana który ją kusi do złych zachowań w stosunku do mnie.Gosia.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny dziękuję za szczęśliwą operację moich rodziców Danuty i Jana. Proszę o to żeby ból ustąpił i żeby wrócili do zdrowia. Proszę o zdrowie dla Pawła. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o Miłosierdzie Boże w Bogu wiadomej,bardzo ważnej dla mnie intencji.Sylwia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o powrót do zdrowia, opiekę i szczęśliwą operacje dla kochanego Taty Jerzego, o zdrowie, siły i dużą poprawę kondycji fizycznej dla Mamy Ewy aby zaczęła chodzić oraz dla Elżbiety o zdrowie, aby pojawiły się nowe możliwości w mojej pracy i o realizację pewnej intencji.Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny proszę uzdrów i połącz na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Cię o pojednanie z Krzysztofem. Karolina. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...