Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny proszę o dar zdrowia dla mnie i mojego taty. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o przemianę serca i nawrócenie dla mojej Mamy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam o nawrócenie Romana i umocnienie naszego związku. Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o wiarę, opiekę, Miłosierdzie Boże nad moją rodziną. Jezu, ufam Tobie!
Miłosierny Panie Jezu proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie Zofie Wiącek w dniu imienin prosząc o dar zdrowia Bożego błogosławieństwa opiekę św. Patrona oraz dary Ducha Św. na każdy dzień. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny przepraszam,za grzechy moje,mojej Rodziny i zmarłych Przodków. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o wszystkie potrzebne łaski dla całej mojej Rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar zdrowia dla ojca Walentego. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o pokorę, prawdomówność, umiar we wszystkim co robi Wacława.Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o zdrowie,opiekę Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie,mamy,braci i rodziny.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar całkowitego uzdrowienia dla mnie. Sylwia.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o cud uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie śp. Ks. Arcybiskupa Zygmunta Kamińskiego w 10 rocz. śm. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Św., zdrowie, opiekę chroń nas od koronowirusa wspieraj w trudnych chwilach dla mojej kuzynki Janiny Maciejewskiej, jej córki, wnuków prawnuczki i całej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny wyjednaj dla mnie łaskę zdrowia. Uchroń nas przed epidemią, zarazą, głodem.Proszę o ochronę przed różnymi chorobami i ich skutkami i o ochrone przed koronawirusem i jego skutkami mnie, moich rodziców, brata rodzine i Zbyszka Kołodzieja, Józefa i Jana Furtak z Gryfina o oddalenie epidemii koronawirusa od Polski i świata. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę dla Krzysztofa i rodziny o Bożą Opiekę na każdy dzień. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie dla Alicji.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę za chorych ,cierpiących w nałogach. O zbawienie rodaków, za naszą Ojczyznę, o pokój i zgodę.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o przebłaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich , Sikorów , Saternus ,Pelka, Szydłowskich , Algiert , Marciniak .Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarłych rodziców śp. Janiny, Mariana Saternus. Za dusze w czyśćcu cierpiące , za dzieci utracone , o zbawienie samobójców, grzeszników. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam o łaski dla syna Piotra,Jezu w Tobie ratunek i pomoc.Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu dziękuję Ci za uzdrowienie z zapalenia płuc ,proszę o uzdrowienie Danuty z chłoniaka ,szpiku i bólów biodra,o uzdrowienie Marka z bólów kręgosłupa,o zdrowie i ochronę dla całej rodziny przed koronawirusem,o wygaśnięcie epidemii w Polsce i na całym świecie.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny prosimy o zdrowie dla Mikołaja , o pomoc w leczeniu. O zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny i rodzeństwa. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny prosimy o zdrowie i potrzebne łaski dla naszej Rodziny, Rodziców i Rodzeństwa z Rodzinami, o oddalenie wszelkiego zła i błogosławieństwo na każdy dzień. Prosimy aby Marysia nauczyła się rozmawiać, a Zespół Downa nie utrudniał jej w życiu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie potrzebne łaski siły i o ochronę przed koronawirusem i jego skutkami i o ochronę przed chorobami i ich skutkami mnie moich rodziców brata rodzinę i Zbyszka Kołodzieja i wujków Józefa i Jana Furtak z Gryfina. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o oddalenie,usuniecie,tego wszystkiego,co nie pozwala mi zdobyć łask o które się modlę oraz dziękuje,za wszystkie otrzymane łaski. Sylwia Wójtowicz.Jezu, ufam Tobie!
Jezu proszę o zdrowie potrzebne łaski siły i długie lata życia i o ochronę przed chorobami i ich skutkami i o ochronę przed koronawirusem i jego skutkami mnie moich rodziców brata rodzinę moich rodziców brata rodzinę i Zbyszka Kołodzieja i wujków Józefa i Jana Furtak z Gryfina. Jezu, ufam Tobie!
Jezu, proszę o łaskę zdrowia i pracę dla Łukasza oraz Justyny. Proszę o opiekę nad Bartkiem oraz zdrowie dla rodziców. Jezu, ufam Tobie!
Jezu, proszę o łaskę szczerego żelu za grzechy oraz możliwości powrotu do Ciebie, a zwłaszcza litość w godzinie śmierci. Jezu przyjmij moje wołanie i uratuj moja duszę.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO dla naszego proboszcza i księży otocz opieką i chroń od koronowirusa. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...