Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny błagam Ciebie i proszę o to aby Anna i Wojciech się pogodzili, przebaczyli sobie i aby mogli razem stworzyć rodzinę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę w intencji,aby sytuacja w pracy dobrze się ułożyła i abym miał fajnych kolegów Łukasz. Jezu,ufam Tobie!
Panie Boże Miłosierny polecamy Ci członków Wspólnoty Miłosierdzia Bożego ze Stargardu a w szczególny sposób Gabrysię Wiśniewską Apostołowie ze Szczecina Jezu, ufam Tobie !
Boże Miłosierny,proszę o łaskę nieba i radość życia wiecznego dla śp.Jadwigi i Zenona.Jezu,ufam Tobie!
Jezu bardzo mocno Cię Kocham. Jestem szczęśliwa, że w moim życiu pojawił się Przemek. Dziękuje Ci Jezu za to co dla mnie robisz. Proszę niech udowodni moim rodzicom, że warto mu zaufać. Błagam o szczęście dla NAS. Błagam by Przemek nie zmieniał swojego charakteru, by zawsze był miły i kochany i starał się o mnie. Błagam o cud. Gosia. Jezu,ufam Tobie!
Kochany Jezu ufność w Twoje wsparcie i miłosierdzie przyprowadziła mnie dziś do Ciebie. Jezu dziękuje Ci, że jesteś przy mnie każdego dnia, ufam Ci i Kocham Cię. Proszę wstaw się za mną i spraw by mi się z Przemkiem ułożyło. Błagam niech naprawdę zacznie się o mnie starać i moi rodzice go docenią. Proszę i błagam niech moi rodzice nie skreślają Przemka za jego przeszłość Gosia. Jezu,ufam Tobie!
Miłosierny Boże dziękuje za wszystkie łaski którymi obdarzasz mnie i moją rodzinę.Proszę Cię Jezu miej nas w swojej opiece. Jezu,ufam Tobie!
Jezu proszę o to by szczęście wróciło do naszej rodziny,bym spłacił wszystkie długi.Dziękuję za to,że pomimo kłopotów walczymy z przeciwnościami i umacnia się w nas wiara. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny wstaw się za Patrykiem oraz miej go w swojej opiece aby przygotowywał się do egzaminu poprawkowego z J.Angielskiego. Proszę również, aby poją materiał bieżący, żeby zdać egzamin. Gosia. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę z całego serca ześlij na Patryka Dary Ducha Św., aby w tym roku szkolnym miał dobre wyniki w nauce oraz daj mu cierpliwość i odsuń nerwy, by mógł zdać poprawkę. Gosia. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Cię o zdrowie dla Marianny aby nie było coraz gorzej, błagam Cię o pomoc finansową nie radzę sobie tak mi jest ciężko. Nie opuszczaj mnie Panie Boże w potrzebie, pobłogosław i chroń zawsze od złego. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie wszystkich pielgrzymów z naszej parafii udających się na pielgrzymkę na Jasną Górę. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o Twoje błogosławieństwo we wszystkich sprawach dla Nataszy, Michała, Martyny, Amelii, Ireny i Jana. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę daj radość z życia córce Kasi żeby potrafiła się cieszyć z tego co ma. Proszę Cię Panie aby jej partner pomyślał o ślubie kościelnym i żyli jak Bóg przykazuje. Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Aby wróciła do sił po ostatniej chemioterapii, nie miała zaników pamięci. Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia i przebaczenia dla nas. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Ciebie o dar zdrowia Bożego błogosławieństwa oraz opieki świętego Patrona dla ks. Seniora Kanonika Januarego w dniu imienin. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu Tobie zawierzam siebie i moich bliskich. Przemień nas i zabierz wszystko co nie prowadzi do Ciebie.Jezu, ufam Tobie!
Wspaniały Jezu przychodzę Ci podziękować za łaski jakie otrzymała Lilianna od Ciebie. Proszę o Twoje błogosławieństwo dla niej, jej pantera i dzieci.Czuwaj nad 19 -letnim synem Lilianny Kubą, aby nie zrobił żadnej głupoty w swoim życiu i nie miał kolejnego konfliktu z prawem. Ześlij na niego Dary Ducha Św. i to, by zaczął szanować starszych mimo to, że kogoś nie lubi. Gosia. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny pomóż mi, proszę Cię całym sercem, aby Moja koleżanka Lilianna się już na mnie nie gniewała i aby było między naszą znajomością jak zawsze. Jezu nie chce stracić koleżanki. Proszę niech zadzwoni lub odpisze na smsa i zaprosi na spotkanie. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o potrzebne łaski dla siostry Barbary i mamy Mari,ty Jezu wiesz co jest potrzebne. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę za moimi dziećmi Martyną i Mateuszem, aby ich wiara przetrwała wszystkie trudne chwile życia. Jezu, ufam Tobie!
Boże Miłosierny,proszę Cię o łaskę i Dary Ducha św. dla Edyty. Proszę Cię otaczaj ją i jej rodzinę swoją opieką. Pomóż,aby odzyskała pełnię władz umysłowych. Jezu,ufam Tobie!
Boże Miłosierny,proszę Cię o łaski i Dary Ducha Św. dla Anny. Proszę otaczaj ją swoją opieką i pomóż w rozwiązaniu bardzo trudnych spraw rodzinnych. Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu proszę Cię abyś odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane przez sąd małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla CIEBIE nie ma nic niemożliwego. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Ciebie aby Bogdan się opamiętał i przestał nadużywać alkoholu.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Ciebie aby zrozumiał tato mój że takim zachowaniem bardzo rani swoją rodzinę. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny dziękuje za łaskę znalezienia nowej pracy oraz proszę o powodzenie w niej. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam Cię o zdrowie dla Marianny, aby nie było coraz gorzej daj mi siłę do codziennych obowiązków. Proszę nie opuszczaj mnie w potrzebie chroń zawsze od złego.Jezu,ufam Tobie!
Proszę Cie Jezu mój Miłosierny o łaskę nawrócenia serca mojego męża do Boga, o uwolnienie go z niewoli grzechów, o zerwanie kontaktów ze złymi ludźmi, którzy ciągną go w przepaść i o powrót do domu i małżeństwa, w którym odnajdzie upragniony spokój, miłość i szczęście. Ty sam najlepiej znasz jego serce i wiesz jak bardzo to serce potrzebuje Twojej łaski, miłości. Jezu, ufam Tobie!
123