Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny proszę abyś przyjął śp. Mamę Stanisławę do swojego Królestwa.Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę abyś połączył na nowo, uzdrowił i odrodził małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania i przebaczenia.Jezu, ufam Tobie!
JEZU MIŁOSIERNY DZIĘKUJE ZA DOTYCHCZASOWE ŁASKI I PROSZĘ O ZDROWIE DLA MOICH CÓREK I WNUKÓW ORAZ CAŁEJ MOJEJ RODZINY I WIĘCEJ SPOKOJU W RODZINACH MOICH DZIECI. JEZU, UFAM TOBIE!
Kochany Jezu proszę Cię o wsparcie kocham Przemka. Jezu proszę Cię o Dar rozumu i rozsądku dla Przemka. Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Ks. Bpa Profesora dr hab. Henryka Wejmana w dniu imienin prosząc o dar zdrowia, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Świętego patrona. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar życia wiecznego dla śp. Sławomira Pajora w 2 rocz. śm. Jezu, ufam Tobie!
Miłosierny Panie Jezu proszę o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy dobrze się układało (by moje miejsce pracy nie zostało zlikwidowane) i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów mnie proszę z nadciśnienia i otyłości. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie Weronikę Rdzeń w 70 rocznicę urodzin prosząc dla niej dar zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opiekę św. Patrona. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam o dar upragnionego potomstwa dla małżonków Bożeny z Sebastianem oraz o uzdrowienie Eugenii. Jezu, ufam tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci śp. Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza prosząc o dar życia wiecznego. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, proszę o miłosierdzie Boże i Ducha Świętego w Bogu wiadomych bardzo ważnych dla mnie sprawach oraz o skuteczną ochronę przed złem widzialnym i niewidzialnym.Sylwia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Grażynę i Jerzego w 30 rocznicę ślubu prosząc o dar zdrowia Boże błogosławieństwo oraz opiekę świętych patronów na dalsze wspólne lata. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o dar zdrowia dla Ewy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny kieruj moim życiem. Tobie oddaję moje problemy z Krzysztofem. Przemień proszę serce Krzysztofa a mnie obdarz Światłem Ducha Świętego. Jezu, ufam Tobie
Panie Jezu Miłosierny proszę abyś połączył na nowo i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie Ks. Biskupa Seniora Mariana Błażeja Kruszyłowicza w 29 rocznicę sakry biskupiej z prośbą o potrzebne dary do dalszej posługi w Kościele nad Odrą i Bałtykiem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę aby Nowy Rok był pomyślny dla mojej rodziny i dla mnie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie w 5 rocz. śm. ELŻBIETE CHRYSTMAN prosząc o dar życia wiecznego. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar życia wiecznego dla śp. Stanisławy. Jezu, ufam Tobie!
Proszę Panie Jezu o przemianę serca, zachowanie wierności, pojednanie i przebaczenie dla Żony Agnieszki, proszę o łaskę szczerej spowiedzi św. dla Niej i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o powrót do męża i odrodzenie miłości w naszym małżeństwie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o żywą wiarę dla mojej córki. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny,proszę Cię o opiekę i zdrowie dla Romana. Błogosław mu i pomagaj w jego ciężkiej codziennej pracy.Irena. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny pomóż rozwiązać problemy osobiste i rodzinne Krzysztofa, wspomóż go i poprowadź właściwą drogą. Tobie oddaję relację Karoliny i Krzysztofa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam o pomoc w pewnej intencji.Barbara.Jezu, ufam Tobie!
Kochany Jezu proszę odsuń szatana od Przemka - Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Ojca Świętego Franciszka w dniu 82 rocz. urodzin prosząc o dar zdrowia, Boże błogosławieństwo oraz opiekę NMP na dalsze lata posługiwania w Kościele. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Ks. Bpa Profesora dr hab. Henryka Wejmana w dniu 59 rocz. urodzin prosząc o dar zdrowia, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Świętego patrona i NMP na dalsze lata posługiwania w Kościele nad Odrą i Bałtykiem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zgodę w mojej rodzinie i szacunek. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę by mój mąż pokochał moje dziecko. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Ks. Arcybiskupa Metropolitę Andrzeja Dzięge w dniu 66 rocz. urodzin prosząc o dar zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opiekę Świętego patrona. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...