Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Panie Boże, proszę o Błogosławieństwo i Opiekę w trakcie urlopu z mężem, w miesiącu sierpniu i wrześniu. Proszę o szczęśliwy powrót do domu. Jezu, ufam Tobie!
Boże, proszę o Błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla 6 letniego Jasia, który czeka na przeszczep nerek. Boże, miej go w Swojej Opiece. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu, proszę o zdrowie, opiekę Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie i rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu, proszę przyjmij do siebie naszego zmarłego brata Romana, przebacz mu jego grzechy i przewinienia i obdarz go życiem wiecznym w niebie. Jezu, ufamy Tobie!
Panie Jezu, bardzo dziękuję za Opiekę, Błogosławieństwo i Wszelkie łaski jakimi obdarzasz mnie i moją rodzinę. Polecam Tobie mojego syna, jego ciężarną żonę i moją wnuczkę. Miej ich w Swojej Opiece. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o o dar życia w niebie dla zmarłej Wiktorii w 7 rocznicę śmierci. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o radość życia w niebie dla zmarłej Zofii w 8 rocznicę śmierci. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę żeby Piotr miał przyznaną przez lekarza rentę z ZUS na komisji lekarskiej. Jezu, ufam Tobie!
Przez Najświętszą Krew Pana Jezusa proszę Boga Ojca o przebaczenie grzechów, zdrowie, ochronę przed złem i błogosławieństwo dla całej rodziny Gajewskich, Otulakowskich, Górczak, Gąszczak, Brzezińskich i Stojeckich. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu, proszę o zdrowie, opiekę Bożą dla mnie, mamy, braci i rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu prosimy o zerwanie więzów przekleństwa ciążących nad Jadwigą i Arturem oraz nad naszym małżeństwem. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu polecam Ci mojego Ojca Walentego, który jest bardzo chory. Bardzo też proszę o uzdrowienie dla Pana Irka, który przebywa w szpitalu. Sylwia Wójtowicz. Jezu, ufam Tobie!
Przez Najświętszą Krew i Miłosierne Serce Jezusa błagam o Boską pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla Izabeli i mojej mamy Mirosławy z tego koszmaru. Proszę o cud, który pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę (związaną z działalnością gospodarczą) oraz uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji oraz da nam szczęśliwy, bezpieczny dom. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezusa za wstawiennictwem Św. Faustyny proszę o Miłosierdzie nad grzechami i o życie wieczne dla śp. Kazimierza. Jezu, ufam Tobie!
Dziękuję Ci JEZU za otrzymane łaski i radości. Gorąco proszę o potrzebne łaski dla Wojciecha i wszystkich, którzy się źle mają. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę Cię o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla córki Kasi i o błogosławieństwo dla jej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o odpuszczenie grzechów, dary Ducha Świętego, zdrowie, szczęśliwą podróż, ochronę przed złem i błogosławieństwo dla Ireny, Andrzeja, Janusza, Kasi, Anety oraz rodzin: Nataszy, Beaty, Vasyla, Agnieszki, Wioli, Anny, Sławka, Joanny, Ani i Teresy. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o łaski, o które proszę cię w modlitwach moich dla moich bliskich i dla mnie Bogdan. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Ciebie o łaskę dobrego męża dla mnie, z którym będę mogła szczęśliwie założyć rodzinę i mieć dzieci. O uzdrowienie z ciężkiej choroby dla Agaty i szybki powrót do zdrowia. O łaskę dobrego i szczęśliwego porodu dla mojej siostry Kasi. O wzmocnienie relacji z Piotrem zakochałam się w nim. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu polecam Ci śp. Krzysztofa w 5 rocznicę śmierci, za wszystkich zmarłych w rodzinie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci moją rodzinę. Proszę o zdrowie dla wszystkich i zgodę. Aby moja noga po wypadku doszła do pełnej sprawności. Jezu, ufam tobie!
Panie Jezu proszę za rodzinę. Za męża aby uczynił to co dawno powinien zrobić dla nas. Za córkę aby podołała nowym obowiązkom i była wreszcie szczęśliwa. Aby Maryja odsunęła od mojej rodziny osoby złe i zawistne, które źle nam życzą. Aby pewna osoba która znęca się nad swą rodziną odpowiedziała za wszelkie zło, które czyni. Jezu, ufam tobie!
Jezu Miłosierny proszę o Błogosławieństwo dla męża Karola z okazji Urodzin, o Łaskę uleczenia zranień i uzdrowienia, o jego nawrócenie i uwolnienie z grzechu nałogów uzależnień i zniewoleń. O przemianę jego Serca i potrzebne Boże Łaski. Justyna. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę w intencji ocalenia mojego Małżeństwa i mojej Rodziny, o Łaskę przebaczenia oraz pojednania, o uleczenie zranionych relacji i Łaskę zgody, miłości oraz pokoju w moim Małżeństwie i mojej Rodzinie. O CUD nawrócenia mojego męża Karola i uwolnienia go z nałogów uzależnień i zniewoleń ciała i duszy, o przemianę jego Serca aby otworzył je na Działanie Ducha Świętego i na Miłość do mnie oraz do naszych dzieci. O pojednanie ojca z synami. Jezu, ufam Tobie!
Jezu przez Twoją Krew błagam o Boską pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z tego koszmaru. Proszę o cud, który pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę (związaną z działalnością gospodarczą) oraz uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji oraz da nam szczęśliwy, bezpieczny dom Jezu przez Twoje Rany od Krzyża ocal i uratuj Nas!. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o zdrowie dla mojej córki Agnieszki. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę żeby Piotr miał zawsze przedłużaną rentę z ZUS na komisji lekarskiej, żeby był na rencie do emerytury, żeby otrzymał pomoc finansową, żeby znalazł dobrą pracę adekwatną do stanu zdrowia. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu, dziękuję za wszystkie łaski jakimi obdarzasz mnie i moją rodzinę. Proszę o bezpieczną podróż i pobyt na urlopie z mężem, na przełomie maja i czerwca. Proszę o szczęśliwy powrót do domu. Zgodnie z Twoją Wolą. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o życie wieczne dla śp. Romana w 13 rocznice śmierci. Prosi siostra z rodziną. Jezu, ufam Tobie!
Błagalna w intencji nawrócenia na drogę WIARY mojego męża Karola i uwolnienia go z grzechów nałogów I zniewoleń/ alkohol narkotyki niewierność/ o uzdrowienie ciała, duszy, psychiki i Serca aby otworzył je na Działanie Ducha Świętego I na Miłość do mnie I do naszych dzieci. O Ocalenie Małżeństwa i Rodziny. Justyna. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...