Dziękujemy księdzu Tomaszowi (2021-08-21 22:01:46)

Dla rozszerzenia na ziemi królestwa Jezusa Chrystusa nic nie jest bardziej konieczne, niż świętość kapłanów, by wiernym przewodzili przykładem, słowem, nauką. św. Pius X

Drogi Księże Tomaszu!

Składamy najserdeczniejsze podziękowania za 4 letnią posługę duszpasterską w naszej parafii.Dziękujemy Bogu za razem przeżyte Msze Święte, nabożeństwa, adoracje Najświętszego Sakramentu, procesje, za sakrament pokuty i pojednania, za katechizacje młodzieży w szkole, za opiekę nad Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży.

Życzymy niesłabnącego żaru ducha w jakże trudnej kapłańskiej posłudze, oraz realizacji wszystkich zamierzeń i planów. Życzymy, by Księdza życie było żywym głosem Ewangelii, żeby było wymownym świadectwem prymatu Boga oraz świadectwem miłości. Niech Najświętsza Maryja Panna otacza Księdza Matczyną miłością i opieką oraz niech wyprasza u Syna wszelkie łaski i siły potrzebne do dalszego posługiwania i głoszenia Słowa Bożego w Kościele nad Ordą i Bałtykiem.

Życzymy, Ci byś podążał z ufnością za Panem. Pielęgnuj w sobie uśmiech, nie zatracaj nigdy poczucia humoru. Staraj się słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Tobie Prawdę i obdarzy swoim błogosławieństwem.

Z najserdeczniejszymi życzeniami Parafianie

Szczęść Boże!!!