Misterium Męki Pańskiej w szczecińskim seminarium duchownym (2019-03-07 20:38:28)

Zapraszamy na Misterium Męki Pańskiej do Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie 23 i 30 marca oraz 6 kwietnia 2019 r.

Alumni i przyjaciele Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie zapraszają na Misterium Męki Pańskiej pt. „Ecce Homo". W tegorocznym spektaklu opartym o teksty Pisma Świętego i literaturę religijną cofniemy się do wydarzeń sprzed ponad dwóch tysięcy lat.

Co wydarzyło się w ostatnim dniu życia Jezusa z Nazaretu? Jak wobec niesłusznych oskarżeń zachowali się jego najbliżsi towarzysze? Co takiego stało się na dworze Poncjusza Piłata i kto odpowiedzialny jest za wydanie ostatecznego wyroku? Do wspólnych poszukiwań odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące męki i śmierci Jezusa w świetle nieskończonej miłości jaką odsłania przed nami Drzewo Krzyża zapraszamy do Kościoła Seminaryjnego przy ul. Papieża Pawła VI nr 2 dnia 23 i 30 marca oraz 6 kwietnia 2019 o godzinie 20:00.

Wstęp na spektakl jest bezpłatny, a wszelkie dobrowolne ofiary przeznaczone są na rozwój dzieła pasyjnego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc dla grup powyżej 4 osób obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Zgłoszeń należy dokonywać drogą e-mailową (pasja-awsd@o2.pl). Treść wiadomości powinna zawierać ilość osób oraz kontakt telefoniczny do osoby odpowiedzialnej. Przy jakichkolwiek wątpliwościach prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 695 631 650/ 91 454 14 53) bądź mailowy